Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2
Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2

Mieszkanie na sprzedaż Katowice Szopienice 38m2

Cena: 93 000 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach Szopienicach przy ulicy Krakowskiej o pow. 38m2, usytuowane na parterze budynku I-piętrowego.

Lokal mieszkalny składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Dodatkowo pomieszczenie piwniczne.

Stan techniczny wymaga odremontowania, okna plastikowe z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi, na podłogach panele, na ścianach tapeta. Ogrzewania elektryczne (płyta na podczerwień i grzejnik elektryczny, natomiast istnieje możliwość zrobienia kominka. Duża łazienka z wanną i bidetem, woda ciepła z bojlera.

Lokal w Zasobach Hutniczo-Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej, czynsz około 250zł

Budynek mieszkalny z cegły, domofon, spokojne sąsiedztwo.

Zapraszam do obejrzenia ! Wolne od zaraz !!! Idealna jako lokata kapitału !

Nr oferty w biurze: 01/09/21/MS

Tel do osoby prowadzącej: 504 222 975; 32 790 53 88

POWYŻSZA OFERTA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO - MA TYLKO CHARAKTER INFORMACYJNY.
CENA NIERUCHOMOŚCI NIE ZAWIERA OPŁAT NOTARIALNYCH, OPŁATY SĄDOWEJ, US, USŁUGI POŚREDNICTWA ITP.NASZYM KLIENTOM POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, KONSOLIDACYJNYCH, FIRMOWYCH I HIPOTECZNYCH. MOBILNI DORADCY KREDYTOWI.