Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie
Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie

Lokal na sprzedaż Łaziska Średnie

Cena: 245 000 zł

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo handlowy w Łaziskach Średnich (okolice KWK Bolesław Śmiały).

Nieruchomość parterowa o powierzchni 105,3m2, podpiwniczona, znajduje się na działce o powierzchni 556m2 będącej własnością Gminy Łaziska, która jest w użytkowaniu wieczystym każdorazowego właściciela budynku (budynek stanowi odrębną własność).

Lokal składa się z sali głównej (obecnie z murowanym barem), dwóch łazienek, mniejszej sali konsumpcyjnej lub sprzedażowej z dwoma dodatkowymi wyjściami (jedno na ogród), małego pomieszczenia socjalnego, kuchni, trzeciej łazienki. Dodatkowo piwnica z kotłem (ogrzewanie CO w całym lokalu).

Na podłogach kafelki, na ścianach głównie tynki, łazienki i kuchnia w kafelkach. Okna plastikowe, częściowo zabezpieczone ładnymi, kutymi kratami. Ciepła woda z bojlera. W całym lokalu zamontowana jest instalacja alarmowa oraz monitoring w salach sprzedaży.

Budynek otynkowany (na części położony ozdobny klinkier), ogrodzenie metalowe, ogródek zagospodarowany. Na posesji parking dla klientów.

Nieruchomość idealna na lokal gastronomiczny, pub lub działalność handlowo usługową. Dodatkowo właściciel posiada pozwolenie na rozbudowę obiektu (podniesienie kondygnacji).

Zapraszamy do oglądania!

Numer oferty w biurze: 01/LS/09

Telefon do osoby prowadzącej: 501 488 515;  32 790 53 88

POWYŻSZA OFERTA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PREZPISÓW KODEKSU CYWILNEGO - MA TYLKO CHARAKTER INFORMACYJNY.
CENA NIERUCHOMOŚCI NIE ZAWIERA OPŁAT NOTARIALNYCH, OPŁATY SĄDOWEJ, US, USŁUGI POŚREDNICTWA ITP.
NASZYM KLIENTOM POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, KONSOLIDACYJNYCH, FIRMOWYCH I HIPOTECZNYCH. MOBILNI DORADCY KREDYTOWI.