Nieruchomości MIKO - O firmie

 

Biuro Nieruchomości MIKO jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, począwszy od doradztwa, a skończywszy na przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji. Specjalizujemy się w transakcjach wynajmu-najmu oraz kupna-sprzedaży nieruchomości mieszkalnych, ale działamy również na rynku nieruchomości komercyjnych.

Załatwiamy formalności dotyczące pozwolenia na budowę:

  • - Podział geodezyjny
  • - Ustalenie warunków zabudowy
  • - Uzbrojenie terenu
  • - Adaptacje projektów architektonicznych
  • - Regulacje stanów prawnych

Pomagamy przy przeprowadzkach, remontach, budowach nowych obiektów oraz zapewniamy fachową obsługę z zakresu księgowości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukają Państwo konkretnej nieruchomości i nie znaleźliście jej w naszym serwisie - skontaktujcie się z nami. Znajdziemy ją dla Was! Podpisanie umowy pośrednictwa z naszą firmą jest bezpłatne. Należność za usługi pobieramy dopiero po dokonaniu transakcji wynajmu-najmu lub kupna-sprzedaży nieruchomości. Ponadto bez dodatkowych kosztów oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości.

Nowością jest równiez możliwośc z korzystania z nowoczesnych technik takich jak OZONOWANIE, ZAMGŁAWIANIE I DEZYNFEKCJA, mieszkań, domów, samochodów, biur, gabinetów itp. Współpracujemy z profesjonalna firmą.


 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!